Belka
Sobota, 25 Maja 2019   imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Czy w Inowrocławiu zainstalują czujnik poziomu smogu? Trwa głosowanie!

Data publikacji: 2018-11-14, Data modyfikacji: 2018-11-17
A A AWydrukDrukuj  
 
Mieszkańcy Polski zgłosili 2500 proponowanych lokalizacji czujników jakości powietrza w konkursie Fundacji Aviva „Wiem, czym oddycham”. W Inowrocławiu zgłoszono 3 lokalizacje. Do 5 grudnia trwa głosowanie internetowe, które zdecyduje, dokąd trafią czujniki pozwalające sprawdzać poziom smogu. Urządzenia otrzyma 100 miejsc w kraju z największą liczbą głosów. W Inowrocławiu zgłoszono 3 lokalizacje: Czarlińskiego 9 – os. Solno, Pomnik przy Orłowskiej 2 oraz dom przy Poszwińskiego 9. Najwięcej głosów (96) zdobyła do tej pory lokalizacja przy Czarlińskiego 9 i w rankingu zajmuje 103 pozycję. Głosować można tylko 1 raz. Podczas głosowania należy podać maila, na którego wysłany zostanie link aktywacyjny, w którego należy kliknąć, by głos został zaliczony. Wyniki nie są przesądzone, gdyż głosowanie trwa do środy 5 grudnia. Kluczem do sukcesu jest zmobilizowanie jak największego poparcia dla swojej lokalizacji. Uczestniczące w konkursie gminy, szkoły i społeczności lokalne wykorzystują do tego celu media społecznościowe i strony internetowe. Aby zagłosować na Inowrocław należy kliknąć „Filtrowanie lokalizacji” dalej „wybierz miejscowość” i odszukać nasze miasto”. Następnie wybrać lokalizację (jedną z trzech), podać maila i odczytać go, ponieważ tam znajduje się link aktywacyjny) Ranking znajduje się TUTAJ.

Pełna treść wiadomości na: ino-24.pl/?p=10324
ino-24.pl, Źródło artykułu: ino-24.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat inowrocławski – powiat w południowej części województwa kujawsko - pomorskiego z siedzibą w Inowrocławiu. W skład powiatu wchodzą gminy: Inowrocław, Gniewkowo, Janikowo, Kruszwica, Pakość, Dąbrowa Biskupia, Rojewo i Złotniki Kujawskie. Powierzchnia powiatu wynosi 1225 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: Nadgoplański Park Tysiąclecia, dwa rezerwaty – „Balczewo” i „Rejna”, park solankowy w Inowrocławiu, w stolicy powiatu  działa także tężnia solankowa. Powiat bogaty jest także w zbiorniki wodne do których nalęży rzeka Noteć oraz liczne jeziora  (Gopło, Tryszczyn, Gocanowskie, Szarlej, Piotrkowickie, Ludzisko, Węgiereckie, Mielno, Tuczno, Płaźno, Leszcze, Jordanowo, Długie, Kościelne, Pęchowskie, Jezioro Stare i Jezioro Nowe). Do godnych odwiedzenia zabytków należą: Mysia wieża w Kruszwicy, Dom Rodzinny Jana Kasprowicza, Zespół pałacowo – parkowy w Kobylnikach, Izba Pamięci Generała Władysława Sikorskiego czy Centrum Dziedzictwa Kujaw Zachodnich w Łojewie.

  Główną gałąź gospodarki regionu stanowi sektor prywatny.

  Przez powiat przebiegają trzy drogi krajowe nr: 15, 25 i 62.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola