Belka
Środa, 22 Maja 2019   imieniny: Julia, Wiesława, Helena
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

WSG z nowym dziekanem

Data publikacji: 2018-10-27, Data modyfikacji: 2018-10-28
A A AWydrukDrukuj  
 
fot. nad.Od 1 października obowiązki dziekana Wydziału  Zarządzania i Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Gospodarki w Inowrocławiu objęła doc. inż. Agnieszka Walczak-Beszczyńska, od ponad 17 lat pracownik Uczelni WSG w Bydgoszczy. Doc. inż. Agnieszka Walczak-Beszczyńska jest absolwentką Wydziału Ekonomii, Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Akademii Morskiej w Gdyni oraz Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy. Jest ona związana zarówno zawodowo jak i naukowo z Uczelnią, przede wszystkim jako nauczyciel akademicki przedmiotów ekonomicznych oraz Dyrektor Działu Kształcenia. Jest również promotorem ponad 200 prac licencjackich i magisterskich. Ma w swoim dorobku wiele publikacji o charakterze naukowym. Specjalizuje się w szkoleniach w zakresie zarządzania inwestycją i projektami. Na dorobek zawodowy składa się wieloletnie doświadczenie w  zakresie samodzielnego prowadzenia projektów i wdrożeń systemów kształcenia. Jest menadżerem kierunku studiów podyplomowych realizowanych w WSG „zarządzanie turystyką i hotelarstwem”. Od 10 lat jest Przewodniczącą Komitetu Głównego Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej. Pasje: organizacja i realizacja podróży szytych na miarę, czytanie książek, zapewnienie szczęścia domowemu kotu. Wraz z mężem prowadzi blog z podróży http://leszekbeszczynski.blogspot.com/. Przed nową Dziekan wiele wyzwań. Jak sama mówi „Wśród najważniejszych działań i zarazem wyzwań, jakie stoją przed Wydziałem w Inowrocławiu, są zadania które będą wiązały się z dostosowaniem do prawa wewnętrznego Wydziału i jego funkcjonowania zgodnie z  nową Ustawą  „Konstytucja dla Nauki” i aktów wykonawczych. Konsekwentnie realizować będziemy założone plany rozwojowe wynikające z strategii rozwoju naszej Uczelni. Oprócz tego podjęliśmy prace nad zdefiniowaniem form współpracy dualnej, rozwoju oferty edukacyjnej w odpowiedzi na potrzeby rynku lokalnego – niebawem przedstawione zostaną nowe kierunki w ramach studiów podyplomowych i oferta specjalistycznych szkoleń. Wydział postawi na wspieranie przedsiębiorczości i współpracę z otoczeniem. Kontynuowane będą działania kształcenia ustawicznego w tym kształcenie na Uniwersytecie Dziecięcym oraz popularyzacja nauki poprzez festiwal „BFN”. Rok akademicki 2018/19 jest dla całej naszej społeczności akademickiej WSG wyjątkowy, ponieważ rozpoczyna on obchody 20-lecia powołania Uczelni.”

Pełna treść wiadomości na: ino-24.pl/?p=10158
ino-24.pl, Źródło artykułu: ino-24.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat inowrocławski – powiat w południowej części województwa kujawsko - pomorskiego z siedzibą w Inowrocławiu. W skład powiatu wchodzą gminy: Inowrocław, Gniewkowo, Janikowo, Kruszwica, Pakość, Dąbrowa Biskupia, Rojewo i Złotniki Kujawskie. Powierzchnia powiatu wynosi 1225 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: Nadgoplański Park Tysiąclecia, dwa rezerwaty – „Balczewo” i „Rejna”, park solankowy w Inowrocławiu, w stolicy powiatu  działa także tężnia solankowa. Powiat bogaty jest także w zbiorniki wodne do których nalęży rzeka Noteć oraz liczne jeziora  (Gopło, Tryszczyn, Gocanowskie, Szarlej, Piotrkowickie, Ludzisko, Węgiereckie, Mielno, Tuczno, Płaźno, Leszcze, Jordanowo, Długie, Kościelne, Pęchowskie, Jezioro Stare i Jezioro Nowe). Do godnych odwiedzenia zabytków należą: Mysia wieża w Kruszwicy, Dom Rodzinny Jana Kasprowicza, Zespół pałacowo – parkowy w Kobylnikach, Izba Pamięci Generała Władysława Sikorskiego czy Centrum Dziedzictwa Kujaw Zachodnich w Łojewie.

  Główną gałąź gospodarki regionu stanowi sektor prywatny.

  Przez powiat przebiegają trzy drogi krajowe nr: 15, 25 i 62.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola