Belka
Czwartek, 23 Maja 2019   imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Dekodery naziemnej telewizji cyfrowej, najlepsze w swojej klasie.

Data dodania: 2013-05-25
 

Proponujemy Państwu najlepszy dekoder naziemnej telewizji cyfrowej w cenie 128 zł (którego nie należy mylić z dekoderem telewizji satelitarnej), zgodny ze specjalnie wydanymi wytycznymi Min. Infrastruktury. Wytyczne te określają parametry dekodera zabezpieczające u Państwa odbiór telewizji dziś i w późniejszym czasie, kiedy to mogą wystąpić jeszcze zmiany w nadawanym sygnale cyfrowym.
Dotychczasowy sygnał telewizyjny będzie można odbierać tylko do czasu, kiedy to zostaną wyłączone obecne nadajniki telewizji analogowej, jaką odbieramy w tej chwili w wielu telewizorach. Potem w tych telewizorach, bez podłączenia dekoderów, ekran będzie pusty o ile telewizor nie posiada już wbudowanego dekodera.
Wiele dostępnych dziś dekoderów jest obarczonych przeróżnymi brakami, zwłaszcza te z pokątnych ale i z bardzo oficjalnych źródeł.
Oferowany dekoder, nowy model HD50, wypełnia wszystkie warunki odbioru wg wspomnianych wytycznych i to w najwyższej jakości, zarówno obrazu jak i dźwięku telewizyjnego a poza tym jest odtwarzaczem filmów, zdjęć i muzyki, z zewnętrznych źródeł oraz umożliwia ich nagrywanie, w tym, bieżąco nadawanego programu telewizyjnego z programowanym czasem włączania nagrywania, posiada własną telegazetę oraz przewodnik tygodniowy po programach a także posiada wiele innych wyjątkowych cech. Nawet nie potrzeba dokupować do niego drogiego przewodu połączeniowego z telewizorem.
Jest najwyższej klasy odbiornikiem programu telewizyjnego w stosunku do swojej niskiej ceny.
Posiada gwarancję polskiego producenta. Otrzymujecie go Państwo z legalnej firmy a nie z przygodnego źródła. Przedsiębiorstwo Mc Mace z Bydgoszczy odpowie na pytania, pomoże w razie potrzeby w bardzo prostym zainstalowaniu, podpowie jak obsługiwać pilota mimo, że wszystko to jest w dołączonej instrukcji obsługi. Pytania i zamówienia zbiorowe i indywidualne najprościej kierować telefonicznie .Nasze wszystkie dane znajdziecie też Państwo w internecie.

Kontakt

mcmace@interia.pl

tel.506207309

tel.502163510

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat inowrocławski – powiat w południowej części województwa kujawsko - pomorskiego z siedzibą w Inowrocławiu. W skład powiatu wchodzą gminy: Inowrocław, Gniewkowo, Janikowo, Kruszwica, Pakość, Dąbrowa Biskupia, Rojewo i Złotniki Kujawskie. Powierzchnia powiatu wynosi 1225 km kw.

Atrakcje turystyczne stanowią: Nadgoplański Park Tysiąclecia, dwa rezerwaty – „Balczewo” i „Rejna”, park solankowy w Inowrocławiu, w stolicy powiatu  działa także tężnia solankowa. Powiat bogaty jest także w zbiorniki wodne do których nalęży rzeka Noteć oraz liczne jeziora  (Gopło, Tryszczyn, Gocanowskie, Szarlej, Piotrkowickie, Ludzisko, Węgiereckie, Mielno, Tuczno, Płaźno, Leszcze, Jordanowo, Długie, Kościelne, Pęchowskie, Jezioro Stare i Jezioro Nowe). Do godnych odwiedzenia zabytków należą: Mysia wieża w Kruszwicy, Dom Rodzinny Jana Kasprowicza, Zespół pałacowo – parkowy w Kobylnikach, Izba Pamięci Generała Władysława Sikorskiego czy Centrum Dziedzictwa Kujaw Zachodnich w Łojewie.

Główną gałąź gospodarki regionu stanowi sektor prywatny.

Przez powiat przebiegają trzy drogi krajowe nr: 15, 25 i 62.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola